EQO sarahs

EQO sarahs

Tak sa opätovne hlásime o vašu pozornosť a v obmedzených podmienkách aj návštevu. V júni obnovujeme realizáciu podujatí v určitých modifikáciách, snáď čoskoro už plne free. Naďalej platia prísne hygienické opatrenia, preto vás prosíme o ich dodržiavanie - špecificky v každej udalosti. Apríl a máj sme stravili aj prehodnocovaním a čiastočne archiváciou - môžte si to stále prebehnúť v diskusiách k podujatiam Periférna karantenológia a Na dotyk+, resp. oživil sme aj náš youtube kanál, ktorý už bude poctivejšie dopĺňaný.

Prvé nahodené veci sú diskusia vs. dernisáž inštalácie Kreo_mat - bol k videniu len pár dní, preto ak ste nestihli naživo, last call (pls pre kapacitné obmedzenia nám napíšte vopred, ak naisto prídete). A burza - free bazár na swap princípe, taktiež za obmedzených podmienok, preto buďte s nami trpezliví. 

Následne sa veľmi tešime na pilotný multikultúrny projekt - výstavu Priviati, ktorú podporil Fond na podporu kultúry národnostných menšín, čo je veľká radosť, lebo túto vec sme chceli riešiť už dlho. Premiérovo o rómskej, srbskej a ukrajinskej menšine na SR, bude aj kolokvium a publikácia. Súčasne v júli prebehne séria desiatich vzdelávacích podujatí Periférne koncentrácie súčasnosti 2020, čo nám zase hodil Fond na podporu umenia. Darí sa a my sme vďační.

Sledujte nás na FB, insta a YouTube.